Starší dotaz #343

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Ahoj potrebuju pomoc ale nechci aby to vedelo me okoli hlavne nechci zatezovat sve rodice mama ma nemocne srdce a to by neprezila :( mam takovy mensi proble zamiloval jsem se do holky ktera me nechce. Trva to uz hrozne dlouho cca 8 let a ja na ni nemohu prestat myslet ona ma pritele a tvrdi ze by ho nikdy nepodvedla a pritom soulozi s mým nejlepsim kamaradem. Okradl jsem kvuli ni svoje rodice protoze jsem byl mladej a blbej lhal jsem a delam vse proto abych sni mohl byt a nakonec mi to nebylo nic platny.Od 15 let co jsem ji poznal celych 8 let jsem nemel ani 1 vaznej vztah protoze vsechny holky porovnavam s ni a zadna neni takova.Nevedel jsem co dal tak jsem zacal pit ale piti neprineslo utechu ba naopak v opilosti jsem si udelal dluhy na hracich automatech prohral jsem celou vyplatu :( a nejvic se bojim toho ze v poslednich 3 tydnech me prepadavaj myslenky na sebevrazdu napred jsem to bral jen jako blbej napad ale ono je to cim dal silnejsi napada me to cim dal casteji a bojim se ze moje myslenky zvitezi nad rozumem.Bydlim na malem meste kde je hrozna nuda a kazdy den delam to same a zadna zmena neprichazi potkavam ty same lidi a kazdy se den se bavi o tom samem a me to uz vazne leze na nervi .Sedivy mi vlasy kazi se mi zuby a jeden znamej mi rek ze to mam od nervu stava se ze me troska a vazne bych potreboval radu:( Jak se mam zbavit pocitu ze muj zivot neni dulezitej a kdybych tu nebyl tak by se nic nestalo a ja bych aspon nemel deprese ?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Tomáši, tvůj prblém nemá korespondenční řešení, je třeba alespoň po nějaký čas pravidelná spolupráce s profesionálem a bude třeba i tvé vnitří spolupráce. Jsi-li z okolí, kontaktuj mne, jsi-li z jiného regionu, napiš mi na mejl odkud jsi a pomohu ti někoho najít. Najít třeba skupinku, která cvičí Tai-chi, by mohlo být přínosem. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.