Starší dotaz #345

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den.Jsem 4 roky rozvedena a z manzelstvi mam dve dcery.Starsi zije po rozvodu u otce mladsi zije od svych tri mesicu semnou.Po dvou letech se mi narodila jeste treti dcera.Do te doby co mam nejmladsi dceru se maruska hodne zmenila.Je agresivni ke svym sestram,neposloucha.Je tu jeste dalsi pripad.Jdeme s ni na hriste a z niceho nic zacne ublizovat cizim detem. Nechce pujcovat hracky atd. Porad te mi, prosim, co mame delat.Dekuji za odpoved.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá V., přeji hodně trpělivosti, vytrvalosti, laskavosti a důslednosti. Doporučuji mluvit o lásce, o tom, co přináší do srdíčka radost, co bolí… můžete se objednat ke konkrétnější konzultaci. Samozřejmě je třeba, aby vnímala, že ji máte ráda, že její místo ve vašem srdci malá sestřička neohrozí. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.