Starší dotaz #349

anonym Personál zeptal se před 16 roky

hezký dobrý den, mám problém sama se sebou – mám dvouapůl letého synka a od jeho půl roku je s námi můj přítel (vlastní otec nemá zájem) všechno nám nádherně klapalo ale posledního půl roku je to hrozné, mám pořád špatnou náladu každá maličkost mě naštve jsem nervozní a úplně na dně psychicky. brala jsem prášky na hubnutí ( adipex retard) a vysadila je, myslela jsem že je to jimi nejím je už týden ale nic se nezměnilo, myslela jsem jestli to třeba není antikoncepcí, ale tu jím od porodu a až do teď se nic nedělo.Strašně moc přítele miluju on miluje mě a hlavně mého syna jako by byl jeho vlastní, prosím o radu, co dál nechci ho ztratit.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Katko, doporučuji nalézt psychoterapeuta, který vám "sedne" a spolupracovat po nějaký čas s ním (tak 10sezení) – jste.li z nedaleka, ráda se s vámi sejdu… Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.