Starší dotaz #3510

anonym Personál zeptal se před 12 roky

dobry den, posledni dobou mam caste vykyvy emoci. Deprese, casto myslim na sebevrazdu a furt se me zdava 1 sen. Jsem jednou lidomil, ale casto mam navaly nesnasenlivosti k lidem. Kolikrat si predstavim jak nekomu ublizuju a vylozene me to dela dobre.kolikrat mam tyhle stavy a bezmoce ze se rozbrecim a najednou nevim co dal. Jindy me vse bavi a zajima me vse. Dokonce aj ta ma hnusna prace me naplnuje. Ale vetsinou staci malickost a muj stav se nahle zmeni. Treba dnes jsem po prvne pocitil pocit, vse zrusit mobil a podobne a nabehnout na stary system posty. Nebo posledne jsem utrhl pri foukani ventilek na kole, ze jsem si ulevil vulgarne sam na sobe, slysela to bohuzel moje matka. Vim co mi pomaha k uklidneni mych emoci, ale bojim se, ze se brzy neco stane aj v zamestnani. Samozrejme, ze vnitrne vim, ze by bylo vhodne navstivit psychologa nebo do konce i psychiatra, ale je tezke sk tomu donutit, tak to zkousim alespon takhle. Dekuji za radu s pozdravem pilc.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 roky

Milý Jane, meditace, poznání zdroje svého naštvání, sebepoznání… Můžete se objednat… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.