Starší dotaz #3536

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobrý den, prosím o radu, co se synem (20) který v celém bytě dělá neustálý nepořádek. Rozhodně nejsem ten typ, co musí mít doma pořád naklizíno. Ale že se projde v zablácených botech po podlaze, kterou jsem právě vytřela, mně vadí. V obýváku se pár hodin po týdenním úklidu povalují špinavé ponožky, láhev od pití, papírové kapesníky, obaly od sušenek (jeho pokoj neřeším). Nic nedá zpátky na své místo, věci jako třeba nůžky musím pořád hledat. Zapojit se není ochoten ani třeba jen vynést koš. Nejde to po dobrém ani po zlém, bohužel má oporu v manželovi, už jsme se kvůli tomu i pohádali. Připadám si někdy jako služka, jsem z toho unavená. Ráda bych to změnila, ale nevím jak. Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Jano, vidím manželský problém… doporučuji manželskou poradnu. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.