Starší dotaz #357

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, moc bych chtěla poradit co to vlastně se mnou je. Nemám odvahu jít k psychiatrovi na vyšetření, protože si říkám že to ještě asi nepotřebuju :-) Nějakou dobu se mi dělalo špatně, závratě, bolesti hlavy, žaludku, špatné spaní, když jsem byla venku měkly mi nohy, to mě za následek že jsem se pořád pozorovala a měla strach že jsem nějak vážně nemocná. O psychice jsem ani neuvažovala, pak mi řekli že by to mohla být úzkostná porucha, při zmínce o psychice jsem si vybavila hned že jsem blázen a skončím v blázinci, no prostě se pořád pozoruji a mám o sebe docela velký strach. Potřebovala bych vědět, jestli to je hypochondrie, nebo mi něco je nebo jak to mám zjístit, setkáváte se i s takovými případy ve své praxi?? byla by u mě vhodná terapie??

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Kamilo, potýkáš se se svým předsudkovým myšlením… doporučuji ti přečíst si odpověd pro Ondřeje ze dne 28.5.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.