Starší dotaz #363

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,potřebuji poradit s mým vztahem. Jsme s přítelem spolu 5 let,nebydlíme spolu, ale vidíme se každý den. Oběma nám je kolem 40 let,jsem rozvedení.Ve spoustě věcí si rozumíme,problém nastává,když spolu se spolu jdeme bavit někam, kde má on hodně známých. Většinou se chová, jako kdybych tam vůbec nebyla,přesune se za kamarády k baru,někdy i za kamarádkami,když jdu za ním, považuje to za špehování. Pokaždé se kvůli tomu pohádáme, on má pocit, že nedělá nic špatného, že se můžu taky bavit po svém, vysmívá se mi, že žárlím. Nevím, asi je chyba na mé straně, ale jak mu mám vysvětlit, že když někam jdu s ním, že chci aby se mi trochu věnoval.Nevisím mu na krku, mám taky spoustu známých, ale na tohle jeho chování mám už alergii a nedokážu se ovládnout, vždycky potom doma ztropím scénu.Prosím poraďte,jak se mám v takové situaci chovat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lenko, doporučuji se popisovným siutacím vyhnout tak, že s ním nebudete chodit do společnosti jeho kamarádů.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.