Starší dotaz #365

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den, rada bych chtela poradit jak zapomenout na sveho byvaleho partnera s kterym sem byla pred rokem a pouhe 2mesice.Mam už jineho pritele s kterym jsem už 7mesicu a ktereho miluji a dost mi už vadi že si casto vzpomenu na byvaleho ktereho sem nemilovala!prosim o radu.Dekuji Srdicko.01

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milé zmatené srdíčko, vztahy jsou složitá záležitost, existují mezi lidmi různá pouta a často nezmizí tím, že se rozhodneme… Vztahy, láska mají své zákonitosti… Chceš-li je poznat, budeš muset pro to udělat více, než napsat dotaz do poradny. Ten dřívější partner ti měl v životě něco ukázat a ty jsi to uviděla, ale odmítla. Můžeš se objednat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.