Starší dotaz #370

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Je mi 13let a víc jak rok trpim tim že sem si jako malý tak zvykl, že nikdo z rodiny se mnou spal rodiče maminka, či babička atd, v hlavě sem si to tak vsugeroval že jak musim spát sám tak se bloknu v hlavě a neusnu je to sugesce a proto se obracím na vás.Poradila byste mi.Předem děkuji. Nashledanou

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý H., zkus si sám vybavit, jaký pocit jsi měl, když jsi s někým usínal. Byl to pocit bezpečí, příjemné teplo po těle? Tyto pocity se nauč sám v sobě vyvolávat, patří k tobě a jsou nezávislé na okolních podmínkách a patří ke každému samostatnému člověku. Můžeš při usínání objímat např. medvěda. (nepomůže-li to, napiš něco o tom bloku v hlavě, ale nejprve to vyzkoušej) Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.