Starší dotaz #371

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,mám již delší dobu velký problém,neumím se z ničeho radovat,málokdy se něčemu zasměju,je mi neustále smutno a všeho líto. Je mi 53 let,jsem již 17let rozvedená,vychovala jsem 4 děti,poslednímu je 17 let a bydlí ještě se mnou.Strašně mě to vadí,nechci jen přežívat bez radosti, patří to také k životu.Jsem neustále unavená,přitom koníčky mám,práci jsem nyní ztratila,ale v září snad bude jiná,to na mě taky asi psychicky dolehlo,ale tento problém mám již tak 4 roky.nevím co dále,někdy mě už nebaví žít,připadám si zbytečná. Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Petro, z vašeho psaní není jednoznačné, proč vám je smutno. Slouží vám ke cti výchova 4 dětí… pocit zbytečnosti stojí za povšimnutí, bylo by dobré jít po jeho stopě… potřebujete napojení na zdroj lásky. Doporučuji vám kombinovat psychoterapii a zároveň zajít ke zkušenému psychiatrovi pro antidepresiva. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.