Starší dotaz #375

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Možná by jsem mohla říci,že jsem spokojená, ale vnitřně mi to říká, buď ve střehu…Manžel je o 6let mladší,rád se otočí za jakoukoli ženou a já mám pocit,že už o mě tolik nestojí.Asi mě to trošku uráží i když se snažím nedat nic najevo.Když tuto situaci obrátím v žert,tak to bere,jako útok proti své osobě a dává mi to najevo tím,že nechce sex.Já sama se po pěkném muži taky ráda podívám,ale snažím se,aby to neviděl a už vůbec mu to neříkám,abych ho neranila.Vlastně mám vše,co si může zdravá žena přát?!..Žárlivost je zabiják lásky a po 15letech,vím co si můžu dovolit,ale nějak nevím ,co s tím a jak reagovat?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Pájo, pečujte i nadále o váš vztah jak nejlépe dovedete, radujte se z toho, co máte právě teď… Jste rozumná žena. Manželovo chování nelze nazvat zrovna vstřícné… můžete mu říci, že vás to zraňuje… nezbývá nic jiného než svoboda a důvěra… Chcete-li udělat inventuru vašeho vztahu, můžete si dojít na konzultaci ke specialistovi… Přeji vše dobré :) .

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.