Starší dotaz #377

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den.Potzřebovala bych poradit.Jsem 11 let vdaná ,máme 2 děti a manžel mi byl před4 lety nevěrný se sousedkou.Zrovna jsem byla těhotná. Hodně mi to ublížilo,myslela jsem ,že zapomenu a i když se manžel snaží já to nedokážu. Bojím se,že se to bude opakovat a nevěřím mu. Snažím se,abych vypadala dobře, ale nemám seběvědomí.Prosím o radu jak dál .Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Iveto, nevěříte ani jemu ani sobě… hmmm – co s tím? Důvěra v sebe, v život je základem pro vás. Je-li manžel po uvedené nevěře ji 4 roky vzorným manželem, zaslouží jistě i vaše odpuštění – vám se každopádně bude snadněji žít i dýchat, uděláte-li to. Nestačí-li vám tato odpověď, bylo by vhodné zajít za psychoterapeutem.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.