Starší dotaz #381

anonym Personál zeptal se před 16 roky

dobrý den, doufám,že mi porádíte s mým problémem, protože mě to hodně trápí. Jsem hrozně nervozní člověk a bojím se,aby se mi to neodrazilo na mém zdraví. Pořád se přede vším stresuju. Začne mě bolet břicho,začnou se mi třepat ruce,špatně se mi dýchá. Nervozita. Bojím se před třídou mluvit,říkat referát,číst…Nevím jak se toho zbavit. nevím proč se bojím,ještě před 3 roky se mi to nestávalo,byla to jen taková zdravá nervozita,ale čím jsem starší tím je to horší. Zkuste mi prosím poradit.Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Týno, Dobré by bylo, abys kontaktovala např. školního psychologa, aby jsi se naučila konkrétně pracovat se svým prožíváním… nemáš-li tu možnost, můžeme se spolu domluvit alespon na krátkou konzultaci na skypu (jsi-li u okolí, lepší by bylo osobně)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.