Starší dotaz #382

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, před měsícem se semnou po dvou letech rozešel přítel. Už jednou jsme se spolu rozešli, ale dali jsme se dohromady a nějak jsme si to vysvětlili. Když se semnou rozešel teď, tak důvod byl ten, že my jsme se hodněkrát hádali kvůli sexu, ale né jen kvůli tomu. Měli jsme mezi sebou i více rozporů. Přítel pracuje už nějakou dobu v Praze a jezdil domů jen na víkendy. Tak to nás asi také hodně oddálilo. Teď co jsme se rozešli, tak je s jinou přítelkyní, ale mě pořád kontaktuje a vídáme se. On mi vyznal lásku a pořád se mi omlouvá a říká, že udělal chybu a mrzí ho to, ale já nevím zda mu to mám věřit. S tou novou přítelkyní moc nevychází dobře a sám neví, proč s ní je a chtěl by být opět semnou. Ale já nevím, co s tím. Moc se milujeme, ale i moji rodiče se na něj zlobí a nechtějí ho ani vidět za to, že mi ublížil. Nesla jsem to opravdu hodně špatně. Když jsem ve velkém stresu, tak do sebe nedostanu žádné jídlo a právě během dvou dnů jsem zhubla 8 kilogramů. Ale to je od tématu. Nevím, zda bych měla přistoupit na to, že bychom to zkusili a nebo už by to nemělo cenu? Bojím se, že by mi zase ublížil, ale on se vždy ke mě choval krásně a nijak mi ve vztahu neubližoval. Nevím, jak se rozhodnout:( Moc děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Májo, rozhodnutí je zcela na vás, rodiče nežijí váš život a i když vám přeji vše dobré, nemusí vidět vždy vše. Kdybyste se rozhodli vztah obnovit, chtělo by to intenzivní inventuru vašeho vztahu. Všímejte si však také toho, jak vážně myslí svá slova o tom, že by chtěl být s vámi, co proto dělá….

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.