Starší dotaz #3928

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobrý den, byla bych moc ráda, kdyby mi tu někdo odepsal, protože jsem opravdu zoufalá. Asi 5 let jsem léčena ze sociofobie, mám obrovský strach z lidí a když se mě kdokoli cizí na něco zeptá, jediné co dokážu udělat, je kývnout ano/ne. TO ovšem není všechno. :( už rok a půl chodím k jednomu moc dobrému psychoterapeutovi, ale stud, který prožívám mě tak strašně paralizuje, že ani před ním nedokážu mluvit o důležitých věcech takže se mi nějak nedostává dobrého výsledku :( Prosím, poraďte mi, co mám dělat :( já se snažim, jenomže vždycky se mi sevře hrdlo a nemůžu nic říct… moje sebevědomí je podle mého doktora extrémně nízké a z toho to asi všechno pramení… a tak bych potřebovala radu, přes internet mi to nedělá takový problém jako osobně. Prosím, ozvěte se mi! :(

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Baru, cítím tvou úzkost. Jedná se o hluboký blok na úrovni psychoenergetické, pouhým povídáním se těžko rozpustí. Vskutku upřímně přemýšlím, jak na to. Extrémní stav, žádá extrémní řešení. Dám vám tu několik tipů: http://www.lsvj.cz http://www.kvantovacesta.cz http://www.kouzelnatantra.cz/ – Josef. rovena.info/kognitivne-emocni-revitalizace-psychiky-kerp.html Myslím, že by bylo vhodné vše zkombinovat a něco opakovat. Držím palce při nalézání řešení – věřte, že život/člověk je složitý, ale cesta existuje i když se někdy schovává – nedat se ;) je třeba.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.