Starší dotaz #395

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den ,chcel by som sa na vas obratit s prosbou.Chodil som s mojou priatelkou asi tak 3 mesice a teraz zijem s nou uz viac ako 4 mesiace v jednej domacnosti s mojimi rodicmi. Prve dva mesiace boly vyborne harmonicke a tak dal… Potom sme se prestavhovaly a zacaly male problemy… mojej priatelke sa zhnusil ten byt a prestala mat chut upratovat ..lebo zase za chvilu tu bol bordel ale to je normalne ked sa robia prestavby v byte. No ale su tam aj hodne vic uz to vadi mojim rodicum a to co my vravej je pravda …ze ju neumim naucit poradku ale na druhej strane ju nechem stratit a v domacnosti narasta husta atmosfera :(( a nechcem ublizit ani jej ani mojim rodicom. Dakujem za odpoved :))

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Jaro, nevím, kolik vám je a proč volíte vy, vaši rodiče a vaše dívka takovéto soužití. Je to stav, který opravdu není optimální … a může být neudržitelný… asi by bylo třeba otevřeně probrat, zisky a ztráty jednotlivých členů domácnosti, pravidla, hranice… a nezapomínejme, je to byt rodičů a ti mají právo na svůj klidný domov … Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.