Starší dotaz #396

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, měla bych jen dotaz co se týče agresivity u malého dítěte a jak na to? Nějakou radu co s tím.. Mám dvouletého synovce a kdokoliv mu příjde pod ruce tak ho bije( děti) Jeho mamina už je s toho tak neštastná že i pláče.. a neví si rady co s ním:-((( Prosím o radu. Děkuji Jana.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Janko, situaci bude spíše muset řešit jeho maminka. Může se obrátit na konzultaci, dvouleté dítě je skutečně malé, asi bude maminka potřebovat podporu k trpělivosti a systematičnosti. Děti se rodí různé a je třeba odhadnout, co je příčinou takového jednání a dle toho zvolit výchovu. Bylo by dobré, aby si párkrát maminka došla probrat některé situace, své jednání a výsledek… Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.