Starší dotaz #4

anonym Personál zeptal se před 17 roky

Hezký den, je mi 22 let. V létě plánujeme s přítelem svatbu. Jenže poslední dobou pociťuji divné stavy.. skoro neustále mám pocit, že mi leží nějaký balvan na hrudi, neustále cítím srdce, jak zrychleně buší. Nemám zájem skoro o nic, vím, že bych třeba měla doma žehlit, nebo umýt koupelnu, ale já se k tomu prostě nepřinutím. Když do sebe začnu soukat nějaké jídlo, udělá se mi tak nějak nevolno. Cítím se prostě jak před nějakou zkouškou, maturitou… Přes Vánoce se toho na mě nakupilo docela dost – kupovali jsme si auto, oznamovali svatbu rodičům (což pro mě mělo obrovský význam)..na druhou stranu mi začly hrozně padat vlasy, krevní testy v pořádku, hemoroidy, ekzém na rtech, který není moje kožařka schopna vyléčit.. Mám pocit, že to na mě všechno spadlo a jsem neustále nervní, bez nálady, mám strach.. jakmile začnu řešit nějaký problém, ihned je mi hůř..na svatbu se hrozně těším a moc si jí přeju, ale jakmile se o ní začneme bavit, zrychlí se mi tep ještě víc.. vůbec nevím čím se uklidnit, připadám si jak v jiném světě… uf, tak jsem se tu vypovídala.. ani nevím jestli se jedná o depresi, ale nic jiného mě nenapadlo co by to mohlo být… Přeji pěkný den. Lucka M.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Vnímám, že jste vůči tomuto vztahu již uzavřena a že je to tak v pořádku. Doporučuji nějaký čas si odpočinout (své srdce s láskou ošetřit) a postupně svou bytost rozzářit… Třeba číst i knihy o lásce… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.