Starší dotaz #406

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den. Prosím o radu. Třetím rokem se scházím s vdanou ženou. Je vdaná 10 let. Má děti. Od manžela nechce odejít i s ohledem právě na děti. Dle jejího vyjádření měla již před tím než jsme se seznámili problémy s fobií – strach z dotyků. Po té co jsme se seznámili tyto problémy ustoupily. Bohužel dočasně. Uběhly 3 roky našeho tajného vztahu a problémy s fobii se opět začínají vynořovat. Manžel o této fobii neví. Má strach mu o tomto problému říci i z důvodu podezření nebo prozrazení , že někoho má. Navrhoval jsem návštěvu u odborníka , ale z důvodu , že její manžel je lékař má strach z prozrazení našeho vztahu , i se zřetelem na kolegialitu mezi lékaři. Co má dělat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

ona je jedinou vaší láskou? věřím, že ona se rozhodne pro sebe nejlépe a není třeba mých slov v té věci.(možná má svůj problém ráda, proto ho neřeší)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.