Starší dotaz #407

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Manžel mi byl před 8 měsíci nevěrný. Naše manželství procházelo silnou krizí, on si údajně chtěl založit nový vážný vztah. Známost po "provalení" ukončil. Doteď se ovšem střídají jeho stavy – je milý a jakoby chtěl vše napravit a nebo – je zlý, řekne mi, že o mě už nestojí, že ho už nebaví se snažit, že jsme na to dlouho kašlali a nemá to cenu. Je to jak na houpačce, chtěla bych, aby zůstal, máme 2 syny, které nechci ranit, poslední dobou ale už strácím sílu na to, abych čekala "co zas bude, jak to teda je". Nechce o tom navíc vůbec mluvit. Nerozumím tomu a jsem už dost ubitá. Díky Katka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Katko, myslím si, že byste si měla dopřát více než internetovou odpověď. Obecně mohu říci, že je dobře, že jste mu řekla, že o něj stojíte a chováte se k němu spolupracujícím způsobem. Dále přeneste pozornost od vztahu k sobě a získejte vnitřní klid pozorovatele. Samozřejmě považuji za vhodné nabídnout návštěvu rodinného terapeuta.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.