Starší dotaz #412

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den, > uz si nevim rady, tak me napadlo obratit se na Vas. > S pritelem ziju skoro 4 roky, kdyz jsme se seznamili, byl silny > kurak. Pul roku jsem se ho snazila premluvit, aby prestal…a > taky prestal. > Pred pul rokem mi oznamil, ze kourit nikdy neprestal a ze kouri > dal. Ja to tu celou dobu nepoznala. > Mimochodem jsem proti koureni..strasne moc ho nesnasim. > S pritelem jsem se to snazila vyresit, ale on nehodla prestat a > ja si nedokazu predstavit zit s kurakem, i kdyz ho strasne moc > miluju. > Mivam stavy uzkosti, nic se mi nechce, jen plakat. > Mam na nej strasnou zlost. > Jak to mam prekonat? > Poradite mi? > Dekuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Petro, jste konfrontována s tím, že nemáte moc nad partnerem, je třeba akceptovat partnera takového, jaký je. Doporučuji v té věci si přečíst knihu od Ruiz Miquel: Láska, vztahy a přátelství. Bylo by dobré přijít na to, s jakým vaším osobnostním rysem, prožíváním, souvisí vaše úzkosti a pláč, co provedete se sovu zlostí… Přeji vše dobré při potkání se sama se sebou.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.