Starší dotaz #414

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den,byly jsme o vikendu s pritelkyni u me na chate.Spaly jsme tam spolu. Pak jsme usnuli a kdyz jsem se vzbudil moje pritelkyne plakala a rikala mi, ze jsem pri spanku zasunul.Zajima me zda je to nejaka nemoc nebo o co jde a jestli se to da lecit.Dekuji za odpoved Jony

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý J., o nemoc se opravdu nejedná. Stalo-li se to prvně, nepřecnovala bych tento akt… V případě, že se vaše jednání bude opakovat a pro vaši partnerku to bude nepříjemné, bude třeba nalézt způsob, jak s tím naložit dále… Krom toho je pravděpodoné, že parnerka s vámi instinktivně spolupracovala. Přeji vše dobré :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.