Starší dotaz #416

anonym Personál zeptal se před 16 roky

> Dobrý den. > Já mám takový problém.Je mi 43 let a od 18 let mám řidičák,ale > strachy nejezdím.Trvá to celá léta od narození dětí tj.18 let.To > si myslím není to nejhorší,ale problém je,že se bojím i s někým > jezdit. > Děti si udělali řidičák,nepochopí že se s nimi bojím jezdit a > hlavně se bojímm jim půjčit auto.Nebo se navrhne nějaký výlet a > já si představím tu cestu,a už se bojím předem a nebo se snažím, > aby se nikam nejelo.V prosinci do nás nalítlo auto,tak jsem > myslela,že se ten strach ještě zvětší,ale nic se nezměnilo.Nikdy > dříve jsem nezažila žádnou bouračku,jen okamžiky kdy se člověk > pořádně lekne.Já se ale lekám stále stačí,když auto před námi > zabrzdí a já už strachy hnedle nedýchám. > Je to asi zvláštní,ale já bych se ráda toho strachu > zbavila.Myslíte že je nějaká pomoc ? > Děkiji > Nataša

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Natašo, ve vaší věci můžete navštívit mne nebo např. http://www.studioh.cz/studioh.html

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.