Starší dotaz #418

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí o radu. Před půl rokem mě opustil snoubenec. Nejsem člověk, který svou láskou dusí ostatní a přesto hloubka mé lásky byla onou příčinou. Věděl, že kdybychom měli rodinu a jemu se něco stalo, že nebudu schopná psychicky "ustát" jeho ztrátu. Dnes poznávám, že je to pravda, jelikož ani po půl roce, byť jsem smířená s tím, že se nevrátí, jsem ho nedokázala přestat milovat. Potřebovala bych poradit, zda je tohoto možné docílit a případně jak? Mnohokrát děkuji a přeji hezký den

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Petro, jistě to možné je, je třeba zbavit se závislosti na něm a nechat vůči němu jen takový kousek v srdci, jaký mu náleží. Nedaří.li se vám to samotné, najděte si někoho, s kým na této problematice budete pracovat. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.