Starší dotaz #4194

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den, před lety jsem nabídla mladší kolegyni v práci tykání. Ona to odmítla s tím, že si v práci s nikým tykat nechce. Po letech jsem zjistila, že už s nějakými jinými kolegyněmi si tyká. Protože jsem s ní často ve styku, tak by se mi s ní lépe komunikovalo, kdybych jí tykala. Nevím, zda mám s tímto návrhem tykání přijít znovu já, nebo ona, i když je o něco mladší. Jak to prosím vidíte vy? Děkuji za názor.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Mila Fel, zkuste to s ní probrat, říci jí to, co mi tu píšete, uvidíte, na čem se domluvíte. Je možné, že kolegyně k vám má úctu a respekt jako ke starší a bude pro ni náročné přijít na tykání… třeba se domluvíte na tom, že ji budete tykat a ona vám vykat – sice netradiční (role učitel – žák), ale možné je vše, co si lidé domluví.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.