Starší dotaz #4199

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den, strašně mi vadí, že můj přítel chodí beze mě s klukama do hospody. Chodí tak dvakrát týdně. Dříve mi to neříkal a lhal mi, že je doma, přitom seděl v hospodě. Teď se těch hospod bojím ještě víc. Pokaždé, když jde do hospody, mám strašné nervy a vlastně ani nevím proč. Rekla jsem mu, že kdyý bude chtít jít do hospody ať mi to hlavně řekne, že naštvaná nebudu. Ale bohužel to pokaždé stejně tak dopadne. Ta hospoda mi prostě strašně vadí a nevím proč. Poraďte prosím, co mám dělat

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Jani, nějak se k tomu neumím vyjádřit – neznám ani vás, ani partnera ani váš vztah. Není zajít do hospody jako zajít do hospody. Umím si představit, že je to v poho a umím si představit, že je to varovný signál na nefajn vztah… Ale máte tak dvě možnosti – smířit se s tím nebo prudit sebe a jeho… nebo se rozejít… co vybíráte? Ozvěte se třeba osobně, at to proberem komplexně.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.