Starší dotaz #420

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, nedávno sem se v alkoholovém opojení pokusila podřezat žíly. Opravdu sem chtěla umřít. Byla sem naprosto mimo, pohádaná s lidmi na kterých mi záleželo a hlavně totálně zlitá. Seděla sem na autobusáku, přede mnou byly na zemi střepy, tak sem si jeden vzala a podřezala si obě ruce. Naštěstí jsem přežila. Vím, že to bylo způsobené špatnou náladou a alkoholem. Poraněná zápěstí schovávám. Na sebevraždu jsem myslela docela často už dříve. Myslíte, že bych měla jít k psychologovi? Je mi 19 a nechci, aby se o tom dozvěděli naši. Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Terezo, bylo by dobré věnovat pozornost těm impulzům, které tě vedou k destrukci života. Co se ti líbí na bohyni života a na bohyni smrti. Budeš-li chtít v této věci pokročit dále a nalézt vyvážený vztah sama se sebou, ráda s tebou budu spolupracovat. Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.