Starší dotaz #4200

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Zdravím. Co mám dělat s mamkou která všem neodbytně vnucuje své názory? Je rozvedená, otec je snaživý. Byla schopná na něj přes okno hulákat že to či ono na zahradě dělá blbě že by to dělala jinak a pod. Minulým rokem jsem dělal i 250 hodin za měsíc přivýdělek + práce na směny. Byla schopná mi neodbytně vnucovat své názory po noční směně před kterou jsem šel ještě do druhého zaměstnání, to znamená že jsem potřeboval klid a spánek jako sůl. Klidně se postavila vedle postele a vyprávěla svoje "moudrosti". Dost mě to vysiluje. Teď dělám jenom ranní, ale pokud se pohádáme večer tak mi to rozhodí biorytmus – neusnu. Vnucuje se jak by řešila to či ono ona a zakazuje a přikazuje to či ono, přitom její rady jsou nízké kvality. Podotýkám že se považuji za snaživého člověka. Myslím si že je hodně hysterická a současně hodně autoritářská. Nechci se dostat s nervama do invalidního důchodu. Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milý Petře, odstěhujte se – je to zdravý krok k dospělosti.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.