Starší dotaz #4201

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den, v 7.měsíci těhotenství jsem přišla na manželovu nevěru.Hodně mě to zasáhlo,ale rozhodla jsem se bojovat.Manžel tvrdí,že jí miluje a že jí k ní táhne neskutečnej cit,ale že mě a syna,kterému jsou 2 měsíce nedokáže opustit,že mě má strašně rád,že je to jako Sofiina volba.Zatím manžel za milenkou chodí asi 1x týdně.Odchody a příchody mě hodně bolí a trápí.Manžela velice miluju a nevím co dělat.Říkal že mu mám dát čas,že se potřebuje správně rozhodnout zda odejít a nebo s námi zůstat.Někdy mám chuť vše ukončit a odejít a někdy si říkám že zatnu zuby.Jinak s manželem i přes to všechno máme skvělěj vztah bez hádek.Hodně společně trávíme volný čas a podnikáme různé aktivity.Poraďte co s tím.Mám počkat na jeho rozhodnutí a dál bojovat a nebo mám sbalit kufry a jít se synem o dům dál? Moc děkuju za odpověď.Jaruna

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Jaru, co zvolít, fakt nevím. V principu ted nikam nespěcháte – dala bych tomu nějaký čas. Když budete mít pocit, že vás to zatínání zubů už nebaví a vysiluje, propustte ho… Každý příběh je jiný a někdy se příběh vyvine tak jindy onak. Zkuste najít svou cestu, ve které se budete cítit dobře. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.