Starší dotaz #4205

anonym Personál zeptal se před 8 roky

prosim o vasi radu .manzel je o 11 let starsi me 43let jeho zajima pocitac a geokesing nic jineho nepotrebujea to estte pracovne jezdi na sluzebni cesty tak sem porad sama uz me to takhle nebavi .on nikdy nic neresil a resit nebude vse mu vyhovuje ale ze chci ja neco jinak ho nezajima pry si jen porad neco vymyslim .nemam nic co by me bavilo brzy sem sem se vdavala mam tri deti byla jenom s nimi .a este sem takovy samotar a v praci se mi tezko pracujes lidmi porad na nekom neco vidim pak dam vypoved a jinde je to zasevstejny ,uz nevim co dal .manzel me ma za blazna a uz se smnou vubec nebavi dekuji za odpoved

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Lindo, najděte si psycologa v místě bydliště a pravidelně si k němu choďte, abyste našli cestu k vaší spokojenosti.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.