Starší dotaz #4206

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobry den, som 15 rokov vydata a mam dve deti. pred par dnammi som sa dozvedela, ze moj manzel mi bol neverny. zil dva paralelne zivoty a zamiloval sa inej zeny. vsetci o nej vedeli, iba ja nie. zaroven som sa dozvedela, ze ma podvadzal cely zivot a aj vtedy, ked som bola v porodnici. s nou uz neni. neviem co mam robit. mam mu dat este sancu? citim strasny hnev, smutok, sklamanie. nemala som najmensie tusenie o nicom, nas vztah bol dobry.. Dakujem za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Adi, vaše pocity jsou pochopitelné… přesto doporučuji, abyste se s nimi naučila pracovat (ne potlačit, ale transformovat), protože ve finále ty pocity škodí vám. Na vaši otázku neznám odpověd a doporučuji ji přeformulovat na: Chci dát šanci našemu vztahu? Dokážu ho milovat i s jeho minulostí, do které patří i jeho paralelní život? Dokážu žít bez něj lépe? Líbí se mi život, který s ním žiju? Dokážu si to užívat? Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.