Starší dotaz #421

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý večer, mám takový zvláštní problém,který je jednoduchý, pro mě ale zdá se neřešitelný.Před 3 lety jsem se na seznamce seznámila s mužem,který mi byl velmi sympatický a bylo mi s ním velmi dobře.Už první večer jsme spolu skončili v posteli.Bylo to nádherné,cestou domů jsem si mohla přečíst sms,ve kterém mi můj společník sklání poklonu,aby mi řekl,že něco tak krásného ještě nikdy nezažil.Dva roky jsme se občas scházeli,abychom se spolu vyspali…Problém je v tom, že už víc jak půl roku spolu nejsme a on se stále ozývá, přitom ale na seznamku začal chodit znovu a jak já moc dobře vím, dokonce se i nadále schází s ženami, se kterými se tu poznal, či seznámil.Co si mám myslet o tom, že se ozývá, i když už dneska mezi námi nic není a přesto ale hledá dál?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá neznámá svá, nelze říci, že mezi vámi nic není – pouze to nemáte pro sebe uchopené. Kdybyste pro sebe byli cizí lidé, nebudete mi psát do poradny otázku, co si máte myslet. Je pro vás důležité ujasnit sama sobě, co k tomuto muži cítíte, jste cítila, co vám dal… přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.