Starší dotaz #4210

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den, nechala jsem udělat na hrob nápisy. Kameník spletl číslici, následná domluva byla, že vše opraví, zbrousí a přepíše. Následně jsem chtěla slevu z písma aspoň symbolicky – z proncipu, že zakázka neprobíhala jak měla, což bylo od kameníka pojato velmi kriticky a bylo zle.Já si myslím, že jsem na to měla nárok, co myslíte vy? Taky jsem mu na všechno vyšla vstříc,trvalá oprava trvá již několik měsíců, nemluvě o šoku, že to spletl, a následném bádání, co a jak s tím. Zajímal by mě váš názor, zda jsem měla vůbec projevit svůj názor na slevu ze zakázky, nebo ne. Dle kameníka mně prý jde jen o peníze(chtěla jsem slevu symbolicky jen o pětinu) a udělal ze mě před manželem učiněnou potvoru.Ten to teď nemůže rozdýchat, nelíbí se mu, že jsem požadovala slevu na zakázku. Děkuji za váš názor.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Hezky den, věřím, že vše pořešíte sama… Jen nechápu "jen o 20%" – Spočtěte jeho náklady – materiál, čas práce, amortizace… Zkuste svůj šok nechat posoudit soudem.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.