Starší dotaz #4214

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den, chtěl bych vás požádat o pomoc při řešení problému, který přetrvává. 6 let jsem bydlel s kamarádem, kterého jsem považoval za dobrého, ale bohůžel jsem s ním zažil jenom psychické týrání, ne fyzické jen psychycké, během této doby jsem v něm odhalil docela vážnou psychickou poruchu kterou jsem u něho ověřil. Kromě všelijakých urážek, ponižování, hlavně srážení sebevědomí, si vymýšlel všelijaké zámiňky/podměty, za které by se semnou mohl hádat donekonečna, což upřímně nesnáším, hlavně to, jak se u toho zlostně směje, jako by ho to bavilo. Začal jsem mít psychické problémy a tak jsem udělal rázný krok a šel jsem k psychoterapeutovi, ten mi řekl, že trpím Úzkostí. Po těch letem mě to konečně docvaklo a odstěhoval jsem se, bohůžel nenávist k němu ve mě zůstala, s čímž jsem počítal. Ale zase jsem si řekl, že když si seženu co nejrychleji práci, tak se odreaguju a nebude mě to tak zlobit, bohůžel se tak nestalo, práci sice mám, ale nenávist mě hlodá pořád, někdy je ta nenávist docela nesnesytelná, to už opravdu zlostně mačkám gumový cvičící kroužek v ruce. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milý Petře, nenávist škodí tomu, kdo ji vytváří. Doporučuji: https://www.youtube.com/watch?v=zRdTMeu9pfY K vyrovnání s minulostí pomáhá vlastní vnitřní uzdravení šrámů na srdci a duši. To jste patrně neudělal. Můžete se stavit na léčebnou meditaci za tím účelem. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.