Starší dotaz #4224

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Milá Roveno, jste velice chytrá žena. Chtěla bych to mít srovnané tak jako Vy. Opravdu mi to, že bývalý přítel po našich setkání vždy odmlčí, přináší více bolesti. Neumím ho však ignorovat, když se zase ozve, protože si myslím, že ignorací člověk nic nevyřeší. Bohužel asi stále věřím, že mu to jednou dojde. Děkuji Vám za odpověď a podporu a přeji vše dobré.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Jani, děkuji za kompliment – i mne stálo a občas i stojí dost dřiny uvést vyrovnaný náhled do vnitřního klidu a vyrovnanosti. Jde o vědomou práci se srdcem… o vnímání reality… o unesení reality a vyživení srdce… Nezapomeňte, že žijeme tady a ted…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.