Starší dotaz #4225

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobry den,chtela bych se vam sverit s problemem,ktery me trapi. S manzelem jsem se seznamila na internetove seznamce stesti. Ihned jsme si padli do oka a do pul roku meli svatbu.Po svatbe jsem zjistila,ze manzel seznamku stale navstevuje a kouka na profily zen,ktere stoji o seznameni.Oduvodnoval to tim,ze je to jen legrace a o nic prece nejde.Za nejaky cas jsem prisla i na ,ze na svem facebooku pravidelne navstevuje profily svych expritelkyn. Mluvili jsme o tom a ja mu otevrene rekla,co si o tom myslim a pokud ma rad me a nasi dcerku a chce mit spokonenou rodinu tak toho necha.Slibil mi,ze na profily ani na seznamku uz chodit nebude a at na vse zapomeneme…Vcera jsem zjistila,ze na seznamku stesti opet chodi…Prosim o radu a odpoved,co si mam o tom vsem myslet.Dekuji Anna

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá An, jj – bohužel s podobnými příběhy se setkávám – vnímám to jako jakousi formu závislosti a nezralosti a schopnosti žít reálný život tady a ted. Takže z mého pohledu by měl sám sobě položit otázku, proč to dělá? A zacházet s tím jako se závislostí… Dopoučuji spolupráci s psychologem. Pokud on to však pojme jako docházku pro čárku, nebude to mít valného efektu… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.