Starší dotaz #4226

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobry den žijí spartnerko už 3 roky stoho rok nám to neklapalopo sexuálně podvedl jsem přítelkyni v deseti případech nejednalo se vecinou o sex nýbrž o orální uspokojení oba se milujeme víc než kdy jindy po čase na mě dolehla velké trauma chci jí to řič ale ublizim ji a to nechci svědomí mě dohání k šílenství mám to v sobě dusit nebo řič pravdu která by znamenala konec vztahu nás vztah je už půl roku harmonicky smě šťastný zaprisahal jsem se ze tuto chybu nikdy opakovat nebudu nikdy v tom nebylo nic než uspokojení které se mi nedostávalo tedy spravdou ven nebo si ji nechat pro sebe a dělat ze se nikdy noc nestalo a žít spokojený vztah který mezi námi je prosím o radu děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milý Lubo, doporučuji vyhledat psychologa – sám a svoje psychické rozpoložení s ním probrat. Můžete se objednat i ke mne. Dát stručnou radu zde nevidím jako efektivní. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.