Starší dotaz #4227

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobry den.Muj problem se tyka expartneru.Jsem tehotna ve ctvrtem mesici.S manzelem jsme si miminko moc prali.Muj manzel pracuje ve stejne firme jako jeho ex a chodi spolu na obedy.Z legrace jsem se ho zeptala jestli se pochlubil sve ex ,ze bude otcem a on mi odpovedel ze by ji tato zprava ranila,ze je prilis citliva…neverila jsem svym usim …nevim ,co si mam o tom myslet….

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Věro, zkuste si o tom myslet nic. Oč Vám jde? Chová se k Vám manžel nějak špatně a necitlivě? Ze by se to jeho ex nedozvěděla, to si nemyslím… že to nebudou muset vstřebat, to si taky nemyslím… Že váš manžel není sadista, je docela fajn info :).

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.