Starší dotaz #4229

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den,už jednou jste mi tu poradila,děkuji. Chtěl bych se zeptat na Váš názor:už pár let mám problém v životě, trápí mě trvale deprese už, jen málo kdy mi připadá že má život vůbec smysl. Podnikám a přetvařovat se před zákazníky atd. mi dělá čímdál větší problémy.Mám problém i s pamětí což je asi nejhorší,dokud jsem měl v soukromém životě (doma)klid,manželka mě mé lži "opravovala". Ted bohužel doma nic "normálně"neklape už rok máme rodinnou přítelkyni a "holky"se střídají v tom,která mě naštve víc. Prostě to "neklape",ale nemohu si pomoc a nechat jednu nebo druhou. Vím že je to asi poměrně zmatečné,ale když jsem četl o maniodepresivní psychóze hodně mi to připomíná mé pocity život atd. Myslíte že je na místě navštívit lékaře? Pokud ano mám srach abych nepřišel profesní doklady atd. Ještě jednou děkuji Michael

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milý Michale, návštěva lékaře je patrně na místě. Nevím, jaké máte profesní doklady, ale vězte, že když se nebudete ošetřovat, může to vaši kariéru taky ohrozit. Když budete na sobě pracovat, domnívám se, že Vás to ohrozit nemělo. Doporučuji i pravidelnou spolupráci s psychologem a věnovat se osobnímu rozvoji. Dejte se do toho (můžete se zastavit) (mmj.nevím, co jsme spolu řešili dříve) Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.