Starší dotaz #423

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, píšu Vám s problémem, který mě trápí už dlouho a je čím dál těžší jej zvládat a to jsou moje nezvladatelné záchvaty vzteku. Když se hodně rozčílím, dostanu se do fáze nějakého bloku nebo jak to nazvat, mám sebevražedné myšlenky a jsem natolik otupělá tou bolestí, že je mi všechno jedno…… za nějakou dobu to přejde, většinou když to ze sebe dostanu pláčem. Nemyslím si, že je to normální, nejspíš dědičné, jelikož se tohle chování projevuje v mé rodině u otce a jeho sestry. Tahle psychická nevyrovnanost, či jak to nazvat mi ničí vztahy jak přátelské tak intimní. Myslím, že s tím dost souvisí i má ventilace duševního neklidu a to je kousání nehtů a vlasů. Opravdu mě mrzí, co dělám, mrzí mě, že ve svém návalu vzteku dokážu tolika lidem ublížit, jsem z toho už zoufalá a chci s tím něco dělat, jen neznám ten správný postup řešení tohoto trápení. Pomozte prosím.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Petro, je dobře, že své jednání reflektujete a chcete ho měnit. Poznáváte, že však rozumem není příliš zvládnutelné. Je třeba pracovat tedy na úrovni citově emoční. Za tímto účelem doporučuji spolupracovat s profesionálem…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.