Starší dotaz #4230

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Vážená paní psycholožko, jsem ve středím věku, a celý život mám problémy najít si kamarádku. Prostě nějakým způsobem potenciální kamarádky odpuzuji, asi jsem moc energická nebo mluvím moc negativně, já nevím. I když se snažím být vlídná a kamarádská, ve výsledku je to tak, že čím více se snažím, tím je výsledek horší. Nevím, jak z toho ven. Dokonce i ženy, které o mě prohlásili, že jsem hrozně fajn, mě za kamarádku nechtěly. Jinak jsem vdaná, a manžel mi mé kamarádky částečně supluje, ale není to ono. Chtěla bych vědět, co dělám špatně.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Kiky, děkuju za důvěru, ale bohužel vás zklamu. Ptala jste se těch známých? Někdy je to taky o štěstí a náhodě. Ani na kamarádství se nedá tlačit. Třeba by vám mohla pomoci práce s vaším vyšším já? mrkněte třeba na http://www.lsvj.cz Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.