Starší dotaz #4233

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den je tomu už skoro 3 roky co mne přepadli na benzínce. Ikdyž jsem měla strach šla jsem znovu ten den do práce po přepadení. Ale ke zamčeným jsem se nedokázala otočit zády. Ale proč píšu ten slabej strach se postupně mění v silnější a silnější. Sama ven jdu jen pokud fakt musím jako cesta do práce a zpátky. Ale ze za stávky cestou domů. Jsem nervózní každé šustnutí mě přiměje zrychlit krok. Ale dnes to už bylo moc. Jsem sama doma zamčená. A v koupelně a při hovoru s partnerem se ozve divný zvuk. A já si říkám nic tam není abych dokázala z koupelny odejít do pokoje. Pro jistotu jsem zamkla i bezpečnostní zámek. A přesto cítím strach. Než se mi to na benzínce stalo. Klidně jsem se šla večer sama projít. A nebála jsem se. Dokonce jsem i přes den když jsem sama přestala poslouchtat hudbu. Abych byla ve střehu. Mám pocit,že mi můj strach přerůstá přes hlavu. Co mám udělat abych byla jako dřív.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Sin, doporučuji abreaktivní terapii – je to záležitost na 1-3 setkání (pravděpodobně). Můžete se ke mne objednat. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.