Starší dotaz #4248

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobrý den, mám problém, který mě doprovází už od nástupu v mateřské škole. Dnes je mi 18 let a už nevím, jak svoji situaci vyřešit. Již v mateřské škole jsem se setkala s velmi nepříjemnou p učitelkou, která mi do života připravila každodenní obavy z toho, že selžu, že se mi něco nepovede a že mi někdo vynadá. Tento nepříjemný pocit se pak stupňoval s nástupem na základní školu. Měla jsem paní učitelku, které se báli všichni děti. Několikrát mi naznačila a to dost nepříjemně, že jsem hloupá ikdyz šlo třeba jen o maličkost, bylo to přece jen na prvním stupni ZŠ. Zvláštní je, že tento problém mám jen se školou, jinak nikoli. Doma se nikdo nehádá, cítím se s rodinou velmi dobře. Do nynějška jsem studovala SŠ, moje absence jsou velmi vysoké, ráno mě vždy trápí nevolnosti, křeče, velmi časté bolesti hlavy a to už tehdy, kdy o škole jen uslyším. Školu jsem změnila, i jsem se tam těšila, ale ani ne půl rok je za mnou a vše je ve starých kolejích. Nevím si rady, je to silnější než moje vůle zvednout se a jít do té školy. Známky mám dobré, s tím problém není, s ostatními vycházím bezproblémově. Mám jen vůči škole strašný pocit tísně a je mi celkově strašně.. Prosím o jakoukoliv radu, bojím se, že už to dal nebudu zvládat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Petro, vidím to na dočasně pravidelnější spolupráci… objednejte se na léčebné meditace, nebojte se ani dočasně případně antidepresiv… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.