Starší dotaz #4249

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den, už nevím mám dělat a jak můj problém vysvětlit příteli natož sobě. Je mi 18 let. Jsem citově chladná a nedokážu vykadřovat city. Můj problém spočívá v tom, že nechci s přítelem sex. Chodíme spolu rok, mám ho ráda. Je to můj prvni kluk a celkem jsme spolu spali 3x. Hodně mi to trvalo než jsem se k tomu dostala.Čím to je?Je možné že by to bylo způsobeno tím ze jsme několikrát slyšela své rodiče? Dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Jitko, rozvíjej své vnímání např.: http://mohendzodaro.cz/ , také se můžeš stavit na léčebné meditace (propojení srdce s první a druhou čakrou; propojení mužské a ženské části v tobě) Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.