Starší dotaz #425

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám problém se svým partnerem.Nedávno jsem u něj objevila dva emaily,kde vyfotil svůj penis a poslal jej i se zprávou "Tak ti píšu,jak jsem slíbil,jen mi napiš,kde přesně bydlíš,abych si tě po práci mohl vyzvednout a vzít si tě k sobě domů."Tvrdil mi,že to udělal pro kamaráda z práce,aby ověřil tu dívku,které to psal.Poté jsem nalezla registraci na erotickém chatu,to mi vysvětlil tak,že na tyto stránky narazil náhodou a tak se registroval,jestli tam toho pro zaregistrované není víc.Ale slíbil mi,že po tom,co se stalo po těch mailech,kdy jsme se málem rozešli,že už tam chodit nebude,že je vyškolený dost,ale včera jsem v práci narazila na tyto stránky,našla jsem si jeho profil a on byl online a používal webovou kameru,tak jsem mu ihned volala a on se rozčiloval do telefonu,že to není možné,že leží a snídá,že se tam někdo musel přihlásit na jeho přezdívku.Víte,já mám práci,kde dělám dlouhý krátký týden,od devíti do devíti a už takhle dál nemůžu.Nějak to na mě všechno padá a já nevím,co si o něm mám myslet.Já neměla nikdy v životě moc stěstí a na něj jsem se hrozně upla,protože on pro mě do teď byl to jediné,na co jsem se opravdu těšila.Ale nevěra je něco,co by mě zabilo.Protože já se mu snažim být vším.Žijeme již spolu sami tři roky,máme společný účet naplánovali jsme spolu společnou budoucnost.Chceme se vzít a mě tohleto strašně bolí.Asi byste měla vědět,že on je o osum let starší a že to opravdu vypadalo,že nás dal dohromady osud.Já o něj nechci přijít,ale takhle se dál žít nedá,ať se vám to zdá jakkoliv absurdní,prosím,pomozte mi.Já už nechci další zklamání.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Renato, zklamání je jen zbavení se iluzí… zbavovat se iluzí je zdravé a nutné… přijít o iluze bez závazků a za svobodna je docela dar… Milá Renato, věřte tomu, že nevěra vás nezabije, ani opuštění iluzí, i když to může bolet. Je na čase projevovat sobě dostatek lásky a sebeúcty… Budete-li chtít naučit se pracovat se svým srdcem, uzdravovat ho, můžete mne kontaktovat…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.