Starší dotaz #4253

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o pomoc či nějakou radu ohledně změn nálad. Ty na sobě pozoruji už delší dobu, hlavním spouštěčem byl nejspíš rozchod rodičů a už přes čtyři roky se táhne jejich rozvod s tím, že se to pořád snaží "dát dohromady " bohužel to vždy končí hadkou a nadavkami. Na začátku jsem byla v pořádku po psychické stránce asi tak, jak se při rozvodu dá, ovšem poslední dobou (cca rok) se mi ty všechny emoce vrací. Mívám deprese, často ani nevím z čeho a to mi vyvolává ještě věčí deprese. Občas se dostávám do stavu, kdy mám ohromně mnoho energie, cítím se najednou šťastná a pořád něco někomu výpravím nebo někoho pošťuchuji, většinou tento stav následoval po době, kdy jsem byla sklíčená až nešťastná. Nedávno tento stav nastal opět, projevil po úspěchu v práci. Na internetu jsem se docetla o BAP ovšem nemyslím si, že bych v 15 letech měla tuto poruchu. (Nejde jen o věk, ale nemyslím si, že bych vůbec měla tuto nemoc) na druhou stranu mě tyto stavy děsí a říkám si, že to asi v pořádku nebude. Navíc už od malá jsem přecitlivělá a říkám si, jestli by i toto s tím nemohlo souviset. Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Christi, souviset může vše se vším, je otázka, jak si s tím poradit. Člověk se musí vydat na cestu práce se sebou, v odpovědi pod Vámi dávám návod, jak se do toho pustit… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.