Starší dotaz #4254

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobrý den Chtěla jsem se zeptat a poradit se o takovém mém problému,vždy když jsem měla přítele nebo blízkou osobu vždy se na ní upnu a pokud je mezi nami něco zle, začnu panikařit,mívám pak záchvaty jako třes po těle,pláč,zvracím… a mám hrozné nutkání s tím něco dělat za každou cenu…teď mám přítele a začali jsme se v této dobe už to trvá tak mesíc hádat přesně kvůli mé žárlivosti..vadí mi i věci jako že se baví o jiných ženách nebo rekne že je nějaká hezká…prostě mám pocit že má mě a nesmí se s jinými bavit vadi mi už jen když se koukne na jinou ženu…a vše dělám jen proto že se bojím že by mě mohl opustit..kolikrát jsme se pohádali a nastali ty mé záchvaty …a on mi řekl že mu to nepřijde normální že bych s tím měla něco dělat…budu vděčná za každou odpověd Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

MIlá Moni, je na čase začít pracovat se svým strachem z opuštění a umět vytvořit v sobě klid a pocit bezpečí bez přispění druhé osoby. Jinak se totiž jedná o vztah závislostní, majetnický – nikoliv o lásku. Je třeba umět dávat lásku sobě, mít pocit celistvosti a pak můžete lásku s partnerem vyměnovat – dávat, přijímat… Můžete se stavit. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.