Starší dotaz #4257

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobré ráno přeji, prosím pokusím se popsat svou situaci, omlouvám se pokud to bude ne moc přehledně napsáno, děkuji. Začala bych tím, že trpím depresemi a, že jsem teď velice nepredvidatelna i pro sebe. V normálním životě jsem dost silná osoba navenek a titěrná uvnitř. O sobě však tvrdím, že jsem pyšná za ty co nejsou. V životě každý překonává překážky a rány osudu, to chápu i já, ale z tohoto se nedokážu vyhrabat, neřekla bych, že tady pomůže jenom čas, nejde mi to, nelepší se to vůbec, pokaždé mě překvapí slzy z ničeho nic jdu třeba po ulici, nebo se ráno budím a začnu plakat. Důvod svých slz znám velmi dobře. Cca před měsícem a něco mi umřel srdcem a duší můj muž, člověk se kterým jsem strávila pomalu deset let, během té doby se náš vztah, rozpadl i když láska k tomu druhému tam byla pořád, tak po čtyřech letech narození našeho syna, jsem se od něj odstěhovala, právě proto, že měl svého démona alkohol, pil už předtím a pil pořád a pak se to jen zhoršovalo, a mi se synem jsme se na to museli dívat, bydlel kousek od nás a vyhledával nás pořád, takže časté rány do dveří a nadávky si užil syn až až, ale i přesto se vyskytly světlé chvilky, kdy jsme cítili štěstí rodiny a lásky všichni tři, prostě,, kdyby nechlastal tak je milionový…,,. A nakonec mě je 33 a jsem nešťastná a hotová z toho co se stalo.. Spadl, praštil se a umřel.. A já nemůžu ani dýchat, pořád si říkám, nemysli na něj, už to nevratis, nemá smysl si něco vyčítat, nebo jemu, či snad tomu nahoře, nejhorší na tom je, že mě vidí kluk jak trpím, je mu 8 a vidí mámu brečet, křičet a neobvykle mlčet, nebo naopak přijde otázka,, mami s kým to pořád mluvíš?,, a s kým asi s mrtvým, ale to mu neřeknu. Přijdu si zničená a zmackana jako kus roztrhaneho papíru, a ani ten papír neslepite bez lepidla, kolikrát mám pocit, že umřu, nebo, že chci.. Sama to neudělám! Jo už vím co.. Chtěla bych, aby toto všechno přestalo a já byla zase já, jen si neumím pomoci. No nic jdu si vzít půlku diazepamu, už teď vypadám jako ropucha, ještě že mobil je odolný proti slzám :-) pokus o vtip. Děkuji za odpověď a radu. Di

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Di, existují různé cesty, jak uzavřít kruh s živými či mrtvými. To však výrazně přesahuje rámec online poradny. Při živém setkání s vámi mohu probrat možnosti jak na to, zároveň v rámci léčebné meditaci můžeme krok po kroku mnohé srovnat a společně dořešit. Budu se na Vás těšit (udělejte to pro sebe)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.