Starší dotaz #4260

anonym Personál zeptal se před 9 roky

Dobrý den,moje kamarádka se mi přiznala,že trpí anorexii ,ale mám strach,že by to mohlo být něco horšího.Říká ,že má imaginární kamarádku ,kterou má jen v hlavě a ta ji nutí nejíst ,aby byla "krásná" jako ona .Ovšem,když mi ji nakreslila .Byla to jen kostra potažená kostí.Dále mi řekla,že má zakázané o ní mluvit.Když zhřeší a nají se je na ni velmi zlá a v její hlavě je najednou jen ona.Mám strach,že by to mohla být schizofrenie,nebo něco podobného.Prosím řekněte,co si o tom myslíte.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 roky

Milá Zuzi, ano, to co popisuješ není žádná sranda – měli by vyhledat pomoc – léčitele či psychiatra… důležité je, aby kamarádka chtěla kostru propustit. Nějaký kontakt mohu předat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.