Starší dotaz #4261

anonym Personál zeptal se před 8 roky

Dobrý den, s přítelem jsme 3 roky. Již několikrát jsme prošli menší krizí.Která do pár dní zmizela, A teď prožíváme krizi, kdy se mi přítel vyhýbá, nechce semnoou mluvit. Nevím jak na něj? jak bych mohla dopomoci k tomu aby nám bylo zase dobře. Začlo to cca před měsícem kdy přítel ztratil zájem o milování. A došlo to až k tomu že se semnou nechce bavit. Odešel. Na otázku zda je konec – mi řekl že zatím ne, že neví…. Ráda bych s ním navázala kontakt, promluvila si ale marně hledám cestu a způsob. Trapím se, nevím kudy kam. Zbytečně se stresuji doměnkami….

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 roky

Milá Milenko, jsem zvyklá jednat na základě principu tady a ted… v tuto chvíli partner potřebuje vzdálení se… musíme mu to tedy dopřát a postarat se o sebe a své potřeby… být sama celistvá, dopřát si radost… zda je příčina existenciální krize, deprese či jiná žena, je vcelku nepodstatné – podstatné je to, co se odehrává mezi vámi… uvidíte, jak dlouho vás bude bavit investovat energii na trápení se ;) – investujte ji raději do uzdravení se… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.